Ämmuste Kool

Hea inimene pole mitte see, kes oskab head teha, vaid see, kes ei oska halba teha. (V. Kljutševski)


Üritused 2020/21

 I poolaasta

September

02.09                  Õppeaasta avaaktus                                 Epp, Anne

04.09                 Õpilaskogu valimine                                 Katrin

16.09                 Maailmakoristuspäev                              Helle, Marge

21.-25. 09          Sügisandide näitus                                   Ülle V, Helle

22.-23.09         Kergejõustiku Suvemängud Viljandis   Evo, Liilia

24.09                 Kooli spordipäev                                       Evo, Inessa

29.09                 Õppekäik Tartusse                                    Ly

30.09                 Eriolümpia jooksukross Kiigemetsas   Inessa

 

Oktoober

05.10            Õpetajate päev                                                 Epp

13.10            Õppekäik Pärnusse                                          Ly

.10             Ugala ühiskülastus                                            Eili

 

November

.11        Mardi-Kadri karneval                              Kasvatajad

06.11        Perepäev

11    Stiilinädal                                             Marge, Monika

20.11      I õppeperioodi õppenõukogu               Eili

.11  EEO korvpallivõistlused Lahmusel           Evo

.11      Toimetulekukoolide päev                         Eili

II õppeperiood   Koroonaturniir                          Kasvatajad

II õppeperiood   X-BOKS tenniseturniir             Kasvatajad

30.11   Advendiaja algus                                            Elve

 

Detsember

04.12   Ühisseminar                                                     Eili

21.12   Kooli jõulupidu                                                 Jõuluvana

.12   Teatri ühiskülastus                                              Eili

.12         Töötubade päev                                              Liilia

21.12       Kooli jõulujumalateenistus

Tarvastu Peetri kirikus                                 Elve, Anne

22.12        Filmipäev                                                        Katrin S., Marge

 

 

 

 

 

 

                             II poolaasta

Jaanuar

neljapäeviti   Viktoriin                                                  Mariina

II õppeperiood  Kabeturniir, õhuhoki                       Kasvatajad

 

Veebruar

09.02 Turvaliselt Internetis                                     Marge, Katrin N

12.02 Sõbrapäev                                                        Liilia, Ly

18.02 Kooli vastlapäev                                             Evo, Inessa

19.02 EV 103. aastapäeva aktus                             Anne, Katrin N

 

Märts

05.03  II õppeperioodi õppenõukogu                       Eili, Marge

15.03  Emakeelepäev                                                   Marge, Monika

 

Aprill

01.04  Naljapäev                                                          Marge, Monika

TÕK-i bowling Tartus                                     Evo, Inessa

6. klasside õpioskuste olümpiaad                 Tiina

Tantsufestival Palsmanes                               Ülle U

LÕK-i bowling Viljandis                                 Evo, Inessa

 

Mai

Õpilastööde näitus                                                   Ülle V, Jaan

8. klasside õpioskuste olümpiaad                        Katrin S

14.mai  Perepäev                                                       Tiina, Anne

14.mai  Õppenõukogu                                              Eili, Marge

EEO kergejõustikuvõistlused                                 Evo, Inessa

7. klasside õpioskuste olümpiaad                         Katrin S

Walpurgi öö                                                               Kasvatajad

Evakuatsiooniõppus                                                 Tiiu

Ametite päev                                                               Marge, Monika

EEO jalgpallivõistlused                                             Evo

25. mai  Vanemuise ühiskülastus “Nunnad hoos”   Eili

 

Juuni

 

  1. juuni  Erikoolide lauluvõistlus Tallinnas           Anne

4. juuni III õppeperioodi õppenõukogu                       Eili, Marge

10. juuni Kooli ekskursioon                                             Liilia

.juuni  Õpitubade päev                                                    Katrin S

11. juuni     Lõpuaktus                                                      Anne, Katrin