Ämmuste Kool

Hea inimene pole mitte see, kes oskab head teha, vaid see, kes ei oska halba teha. (V. Kljutševski)


Üritused 2018/19

 I poolaasta

September

03.09                  Õppeaasta avaaktus                                 Epp, Liilia

05.09                 Õpilaskogu valimine                                 Katrin

26.09                  Eriolümpia jooksukross Kiigemetsas    Märt

27.09                  Maastikumäng Urvastes                          Liilia

24.09- 28.09     Sügisandide näitus                                   Ülle V., Helle

27.09                   Õpilaste sõpruskohtumine Palsmanes   Eili

Oktoober

05.10                 Õpetajate päev                                               Epp

17.-18.10           Õppekäigud Olustverre                               Kersti

 

November

.11        Mardi-Kadri karneval                              Kasvatajad

08.11   Toimetuleku rahvastepall Urvastes      Märt, Katrin

09.11          Perepäev                                               Helle , Virve

19.-23.11    Stiilinädal                                              Marge, Monika

21.11        Korvpallipäev Tallinnas                         Märt

23.11        I õppeperioodi õppenõukogu                 Eili, Monika

28.11        EVPISL võistlused Tallinnas                  Märt, Inessa

I õppeperiood   Koroonaturniir                               Kasvatajad

I õppeperiood   X-BOKS tenniseturniir                  Kasvatajad

 

Detsember

03.12   Advendiaja algus                                            Elve

10.12         II advent                                                    AK õpetajad

17.12        Kooli jõulupidu                                           Jõuluvana

18.12       Kooli jõulujumalateenistus

Tarvastu Peetri kirikus                             Elve, Anne

21.12        Veerandi lõpetamine                               Eili

 

 

 

 

 

 

                             II poolaasta

Jaanuar

neljapäeviti   Viktoriin                                                  Mariina

23.01 – Ugala ühiskülastus “Lumekuninganna”      Eili

II õppeperiood  Kabeturniir, õhuhoki                       Kasvatajad

Veebruar

02.-04.02 Ühiskoolitus Kubijal                                     Eili

05.-06.02 EEO Rahvuslikud Talimängud Käärikul  Märt

13.02 Vastlapäev, külas Palsmane õpilased               Märt, Eili

14.02      Sõbrapäev                                                          Katrin

20.02     EEO tänuüritus Rakveres                               Märt, Eili

21.02 Toimetulekukoolide vastlapäev                         Märt, Virve

22.02    Eesti Vabariigi 100. aastapäeva aktus           Katrin, Epp

28.02-01.03  Kasvatajate koolitus                                 Eili

Märts

09.03     II õppeperioodi õppenõukogu                        Eili, Monika

14.03      Emakeele päev                                                   Marge, Monika

15.03     HEV koolide viktoriin                                        Marge, Eili

22.03    Erikoolide lauluvõistlus                                     Eili, Anne

23.03    Playback                                                                Marge

.03   Evakuatsiooniõppus                                                Eili, Tiiu

Aprill

04.-06. aprill Külas Plunge sõpruskool                    Eili

05. aprill Playback Lahmusel                                     Marge

10. aprill      Tantsufestival Valgas                             Ülle U.

12. aprill Külas HEV koolide direktorid                    Eili

18.-22. aprill Külas kolleegid Turkust (2 gruppi)    Eili

19. aprill EVPISL kevadvõistlus Tallinnas                Märt, Marge

19. aprill      7. klasside õpioskuste olümpiaad            Epp

Mai

02. mai    Walpurgi öö                                            Kasvatajad

11. mai   Õpilastööde näituse ülesseadmine          Ülle V, Jaan

09. mai   8.klasside õpioskuste olümpiaad          Epp

. mai        6. klasside õpioskuste olümpiaad        Liilia

.mai           Spordipäev                                              Märt

11. mai          Perepäev                                               Ly, Jaan

16. mai        6. klasside õpioskuste olümpiaad     Liilia

21.mai      Õppenõukogu                                          Eili, Monika

23. mai EEO jalgpallivõistlused Viljandis               Märt

31.mai       EEO suvemängud Kammeris               Märt

31. mai   Kooli ekskursioon                                     Katrin, Kersti

Juuni

07. juuni Õpitubade päev                                            Katrin

08. juuni III õppeperioodi õppenõukogu            Eili, Monika

13. juuni     Lõpuaktused                                          Eili, Anne, Epp