Ämmuste Kool

Hea inimene pole mitte see, kes oskab head teha, vaid see, kes ei oska halba teha. (V. Kljutševski)


Töötajad

Eili Rohtla – direktor eili.rohtla@ammuste.edu.ee

Vastuvõtuaeg: E – R kokkuleppel

Ämmuste Kooli telefon 4368274

Liilia Anijärv – õpetaja liilia.anijarv@ammuste.edu.ee

Anne Gomaa – õpetaja anne.gomaa@ammuste.edu.ee

Ly Kangur – õpetaja ly.kangur@ammuste.edu.ee

Inessa Maksimov – õpetaja inessa.maksimov@ammuste.edu.ee

Helle Märtson – õpetaja helle.martson@ammuste.edu.ee

Katrin Naaris – õpetaja katrin.naaris@ammuste.edu.ee

Thea Pärnamets – õpetaja thea.parnamets@ammuste.edu.ee

Jaan Roht – õpetaja jaan.roht@ammuste.edu.ee

Katrin Sallum – õpetaja katrin.sallum@ammuste.edu.ee

Epp Tarum – õpetaja epp.tarum@ammuste.edu.ee

Tiina Türk – õpetaja tiina.tyrk@ammuste.edu.ee

Ülle Valli – õpetaja ylle.valli@ammuste.edu.ee

Õpilaskodu telefon 4351321

Sirje Jakobson – kasvataja sirje.jakobson@ammuste.edu.ee
Mariina Nurmeotsa – kasvataja mariina.nurmeotsa@ammuste.edu.ee
Marge Reilson – kasvataja marge.reilson@ammuste.edu.ee
Ülle Uibo – kasvataja ylle.uibo@ammuste.edu.ee

Marge Altsaar – kasvataja-abi
Heili Kruusla – kasvataja-abi
Maija-Leena Pertel – kasvataja abi

Anne Jakobson – kasvataja-abi öösel
Maie Jänes – kasvataja-abi öösel
Rita Kõiv – kasvataja-abi öösel
Tiina Lang – kasvataja-abi öösel

Mai Tamm – logopeed mai.tamm@ammuste.edu.ee
Monika Mitt – raamatukoguhoidja monika.mitt@ammuste.edu.ee

Aime Lohu – med. õde (neljapäeviti)

Tiiu Kikkas – juhi-abi tiiu.kikkas@ammuste.edu.ee

Imbi Mikk – kokk
Inna Raud – kokk