Info Viljandi valla sotsiaalvaldkonnalt

Viljandi Vallavalitsuse sotsiaalvaldkond annab teada:

Peredel, kellel on ühekordne abivajadus või ka nendel, kellel on eriolukorrast tulenevalt püsivalt raske majanduslik olukord, palume pöörduda oma piirkonna sotsiaaltöö spetsialisti poole:

• Vanas Viljandi valla piirkonnas (kõik teised piirkonnad):

Hanneli Vanamb, tel. 5198 3202, email: hanneli.vanamb@viljandivald.ee

Sirli Toom, tel. 512 7988, email: sirli.toom@viljandivald.ee

Ragna Ruukel, tel. 512 3120, email: ragna.ruukel@viljandivald.ee

Toidupakkide lausjagamist koolitoidu asemel ei toimu, aga kõigil, kellel on suurenenud abivajadus, saavad vajaduspõhiselt vallavalitsuse sotsiaalvaldkonnast taotleda toetusi, teenuseid jm igakülgset abi (sh toiduabi).

NB! Palume kindlasti abi küsimist mitte jätta viimasele hetkele, vaid võtta majandusraskuste ilmnemisel varakult ühendust sotsiaalnõustamise saamiseks, eriti siis, kui võib eeldada, et pere raske majanduslik olukord ei lahene lähiajal.

Irma Väre

Viljandi valla sotsiaalnõunik